На Хмельниччині на засіданні колегії ОДА проаналізували соціально-економічний розвиток області
25 жовтня 2016 року завідувач Сектору ДРС у Хмельницькійобласті Діна Трачук, на запрошенняХмельницькоїоблдержадміністрації, взяла участь у роботі колегії.
Розширене засідання колегії облдержадміністрації відбулося під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад, представники засобів масової інформації.
Під час засідання члени колегії розглянули низку важливих питань:
1. Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2016 року.
2. Про розвиток первинної медико-санітарної допомоги в області.
3. Про стан збереження раціонального використання та відтворення лісових ресурсів області.
4. Про стан дотримання свободи слова в області.
5. Про виконання доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками попередніх засідань колегії облдержадміністрації.
Про підсумки соціально-економічного розвитку Хмельницької області за 9 місяців 2016 року доповіла заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олена Дмитрієнко.
Доповідач зокрема зазначила, що в області вживаються заходи з подальшого вдосконалення організації роботи центрів надання адміністративних послуг. Протягом січня-вересня 2016 року через місцеві ЦНАПи, роботу яких забезпечують 131 адміністратор (з урахуванням керівників) надано 264,1 тис. адміністративних послуг.
Стан розвитку підприємництва характеризується позитивною динамікою основних фінансово-економічних показників діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва.
За даними Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області на 01 жовтня 2016 року кількість діючих малих та середніх підприємств становить 10125 та збільшилася з початку року на 302 одиниці.
До бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприємництва надійшло 2077,8 млн.грн. податкових платежів, що на 441,1 млн.грн. (на 27%) більше ніж за відповідний період 2015 року.
Підсумовуючи Володимир Кальніченко наголосив, що результати соціально-економічного розвитку Хмельниччини за 9 місяців 2016 року свідчать про необхідність продовження активної роботи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації, а досягнення дають можливість прогнозувати відновлення позитивної динаміки розвитку провідних галузей виробничої та соціальної сфери, що сприятиме підвищенню добробуту мешканців регіону.
Також заступник голови облдержадміністрації визначив першочергові завдання, які за рішенням колегії будуть включені до розпорядження голови ОДА.