Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/press-room/fahivtsi-derzhavnoyi-regulyatornoyi-sluzhby-ukrayiny-vzyaly-uchast-u-dvodennij-zustrichi-eu-better-regulation-network-shho-bula-organizovana-better-regulation-executive-united-kingdom/

Фахівці Державної регуляторної служби України взяли участь у дводенній зустрічі EU Better Regulation Network, що була організована Better Regulation Executive (United Kingdom)

09.12.2020

57b435a99d3d60ae8fcf9c2542caf752Фахівці ДРС взяли участь у дводенній зустрічі EU Better Regulation Network, що організована Better Regulation Executive (United Kingdom) і проходила цього року на веб-платформі WebEx.

Тема засідання Better Regulation Network надважлива: «Регуляторний нагляд (експертиза) – накопичений досвід та плани на майбутнє».

Ефективні регуляторні нагляд та експертиза є ключовим елементом у підтримці (збереженні) цілісності даних та економічного аналізу. Зараз регуляторна спільнота спостерігає появу багатьох нових тенденцій у регуляторній практиці, таких як регулювання відкрите до застосування інновацій (інноваційно дружнє регулювання) і це означає, що ракурс (призма) аналізу для регуляторного нагляду також змінюється.

Послідовно, регуляторний нагляд відіграє роль, яка виходить за рамки експертизи інструментів кращого регулювання. Вона включає такі практики, як забезпечення навчання (підготовки) посадових осіб, розробку методологічних інструментів для оцінювання впливу на клімат, навколишнє середовище, гендерну проблематику або таку практику, як розробку способів для просування пропорціональних підходів для покращення процесу регуляторного аналізу.

Незважаючи на те, що більшість країн мають певний тип регуляторного нагляду, ОЕСР повідомляє, що такі аспекти, як функція, локалізація, незалежність (від політичного втручання) та більш широкі компетенції часто дуже різняться.

Як і під час попередніх засідань Better Regulation Network, це засідання зосереджено на обміні досвідом і підходами як на рівні окремих країн, так і на рівні інституцій, а не досягненню якихось конкретних політичних висновків. 

Окремими основними моментами порядку денного були:

Принагідно відзначити, що Державна регуляторна служба України є постійним членом EU Better Regulation Network з 2016 року.                 

Натисніть для друку