Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/hmelnytska-oblast/na-hmelnychchyni-sposterigayetsya-pozytyvna-dynamika-u-kilkisnyh-pokaznykah-nadhodzhen-byudzhetiv-usih-rivniv-vid-sub-yektiv-malogo-serednogo-pidpryyemnytstva/
На розширеному засіданні колегії Хмельницької ОДА під головуванням очільника облдержадміністрації Олександра Корнійчука, за участю голів райдержадміністрацій, районних та міських рад (міст обласного значення), голів і керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій, голів об’єднаних територіальних громад, представника Сектору ДРС у Хмельницькій області одним із основних питань порядку денного було підведення підсумків соціально-економічного розвитку області за 2017 рік та визначення основних напрямів роботи у 2018 році.
На початку засідання присутні заслухали звіт голови Хмельницької ОДА «Про підсумки діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації за 2017 рік». Так, робота ОДА у звітному періоді була спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку області, ефективне використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності області, поліпшення добробуту та соціального захисту населення.
Головним завданням влади всіх рівнів залишається створення сприятливого інвестиційного клімату для вітчизняних та закордонних інвесторів, виконання програмних завдань, що визначаються Стратегією регіонального розвитку Хмельницької області на 2018-2020 роки. В економіку Хмельниччини інвестують 38 країн світу.
Також, було зазначено, що діяльність усіх гілок влади спрямовувалась на пріоритетні напрямки розвитку малого та середнього бізнесу шляхом поглиблення конструктивного діалогу з бізнесом у вирішенні питань створення стабільного підґрунтя розвитку економічного потенціалу області.
Так, станом на 1 січня 2018 року кількість діючих малих і середніх підприємств становила 10675 одиниць (2016 -10283, 2015- 9823). Позитивна динаміка спостерігається також у кількісних показниках надходжень до бюджетів усіх рівнів. Так, від суб’єктів малого і середнього підприємництва надійшло 3645,9 млн.грн. податкових платежів, що на 20,3% більше ніж за 2016 рік.