На Рівненщині підбили підсумки роботи господарського комплексу області за 2018 рік

13.02.2019

089058800154997794212 лютого представник Сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Олена Трофімук взяла участь у засіданні Колегії ОДА, яке провів голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко.

Під час колегії підсумували роботу галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів районів, міст та об’єднаних територіальних громад Рівненщини за 2018 рік.

Обласний центр має одні з найвищих показників надходжень до бюджету, тут хороший рівень надання соціальних послуг, високі стандарти в освітній та медичній галузях.

В свою чергу, Костопільський та Березнівський райони показали зростання реалізованої промислової продукції та збільшення виробництва сільгосппродукції аграрними підприємствами. Також збільшилися надходження до бюджетів й від плати за оренду землі.

«Загальнообласний рейтинг сформований за результатами моніторингу основних 32 показників соціально-економічного розвитку районів та міст за 2018 рік. Варто відзначити значний прогрес Острозького міськвиконкому, який піднявся вверх по рейтинговій таблиці на 6 позицій, Острозької райдержадміністрації – на 5 позицій, Млинівської райдержадміністрації – на 4», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Разом з тим, рейтинг Демидівської райдержадміністрацій знизився на 10 позицій, Корецької райдержадміністрації та Дубенського міськвиконкому – на 4.

«Робота на місцях дуже важлива, бо від неї залежить результат області в цілому. Саме тому деякі керівники повинні детально проаналізувати ситуації на своїх територіях та розробити правильні управлінські рішення, щоб показники соціально-економічного розвитку значно покращилися. А головне – це мають відчути самі люди», – звернувся заступник голови ОДА Ігор Тимошенко до присутніх.

Рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо.