У Рівному обговорили порядок та умови проведення конкурсу на кращий проект соціального підприємництва Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну»
Днями завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Віталій Самсон взяв участь у засіданні круглого столу щодо обговорення порядку та умов проведення конкурсу на кращий проект соціального підприємництва Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», який відбувся у Рівненському міському центрі зайнятості.
Присутніх на заході представників малого та середнього підприємництва, а також людей, котрі планують розпочати власну справу ознайомили поняттями: «Соціальне підприємництво», «Соціальна технологія», «Соціальна інновація», «Соціальне партнерство», «Кластер соціальної відповідальності».
Організатори конкурсу, представники Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», представили Положення про конкурс, яке визначає порядок та терміни конкурсу на кращий проект соціального підприємництва, критерії та методику оцінки заявок, поданих на конкурс, функції, права, обов’язки та відповідальність організаторів та учасників конкурсу.
Проведення такого конкурсу є однією зі складових елементів стратегії благодійного фонду «Любіть Україну», яка спрямована на створення довготермінових механізмів сталого розвитку громад – в економічному, соціальному, освітньому та економічному сенсі через впровадження соціальних технологій та інновацій, проведення заходів громадянської освіти та розвитку соціального підприємництва. Метою конкурсу є виявлення ефективних та життєздатних моделей соціального підприємництва, формування інфраструктури Кластера соціальної відповідальності, надання методичної та фінансової допомоги людям, які мають намір підвищувати якість життя своєї громади, діючи на засадах підприємництва та соціальної відповідальності.
Крім того, під час заходу, завідувач Сектору ДРС у Рівненській області Віталій Самсон ознайомив присутніх з діяльністю та напрямками роботи Державної регуляторної служби України, результатами дерегуляції у сфері господарської діяльності, нововведеннями у сфері державного нагляду та контролю і новітніми інструментами регуляторної політики.
Зокрема, розкрив поняття регуляторного акту, висвітлив питання здійснення регуляторної діяльності органами місцевої влади; права громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань у здійсненні державної регуляторної політики.
Наголосив на важливості активної громадської позиції підприємців та їх об’єднань, системної участі у діалозі з владою та відстоюванні своїх позицій, що є запорукою сприятливого середовища для розвитку підприємницької діяльності та недопущення прийняття неякісних регулювань з боку влади.