Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/sumska-oblast/na-sumshhyni-planuyut-pryjnyaty-pravyla-utrymannya-tvaryn-drs-proponuye-doluchytys-vdoskonalennya-proektu-regulyatornogo-akta/
Правила утримання домашніх тварин установлюються органами місцевого самоврядування згідно із частиною другою статті 9 Закону України від 21.02.2006 № 3447 «Про захист тварин від жорстокого поводження».
Відповідно до статті 28 Закону № 3447 повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері захисту тварин від жорстокого поводження визначаються цим Законом та іншими законами України.
Конотопська міська рада Сумської області розробила проект Правил утримання і поводження з тваринами на території м. Конотоп, який на даний час знаходиться на розгляді Сектору ДРС у Сумській області та розміщений із супровідними матеріалами на офіційному веб-сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи – Сумська область» – «Проекти регуляторних актів органів місцевого самоврядування»:
Сектор ДРС у Сумській області запрошує суб’єктів господарювання міста Конотоп та всіх бажаючих долучитись до аналізу зазначеного проекту Правил на відповідність балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, та забезпечення досягнення максимально можливих позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб’єктів господарювання, громадян та держави.
Пропозиції, зауваження з приводу зазначеного проекту рішення просимо надсилати до 02.05.2019 на електронну адресу Сектору ДРС у Сумській області – drs_sumy@ukr.net або телефонувати за номером телефону (099) 35-36-047, контактна особа: завідувач Сектору ДРС у Сумській області Богдана Юсупова.
За попереднім розглядом аналізу регуляторного впливу (АРВ) до проекту Правил утримання і поводження з тваринами на території м. Конотоп, виявлено, що його розробником не проведено необхідних розрахунків прямих витрат суб’єктів господарювання – фізичних та юридичних осіб, які утримують домашніх тварин.
Зазначене не узгоджується з вимогами статті 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема, з принципами ефективності – забезпечення досягнення внаслідок дії регуляторного акта максимально можливих позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб’єктів господарювання, громадян та держави, та збалансованості – забезпечення у регуляторній діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави.