Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/vinnytska-oblast/na-vinnychchyni-prezentuvaly-informatsiyu-pro-osnovni-rezultaty-diyalnosti-derzhavnoyi-regulyatornoyi-sluzhby-ukrayiny-u-2018-rotsi/
22 лютого завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова взяла участь в засіданні регіональної Ради підприємців при облдержадміністрації під керівництвом голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, на якій презентувала інформацію про основні результати діяльності Державної регуляторної служби України у 2018 році.
До заходу також долучились директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук, голова Асоціації ІТ компаній Вінниці Дмитро Софина та представники засобів масової інформації.
Присутнім було зокрема зауважено, що у 2018 році збільшився обсяг коштів, які Державна регуляторна служба України зберегла для бізнесу – попереджено впровадження державних регулювань, які передбачали майже 43,5 млрд. грн. додаткових витрат для суб’єктів господарювання шляхом прийняття рішень про відмову у погодженні відповідних проектів регуляторних актів.
Крім того, завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова зупинилась на питаннях прозорості дій органів влади та оздоровлення бізнес-клімату. Так, завдяки системній роботі Державної регуляторної служби України та реформі контролюючих органів у 2018 році відбулись вагомі зміни щодо застосування гнучкої та ефективної системи державного нагляду (контролю): запроваджено ризик-орієнтований підхід до здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та створено повнофункціональну Інтегровану автоматизовану систему державного нагляду (контролю). В умовах припинення дії мораторію у 2019 році на проведення органами державного нагляду (контролю) заходів зі здійснення державного (контролю) у сфері господарської діяльності суб’єкти господарювання мають змогу застосовувати нововведені інструменти при захисті своїх прав.
Під час засідання Ради присутні обговорили, зокрема, проблемні питання, що виникають в суб’єктів підприємницької діяльності та напрями роботи щодо проведення масштабного інформування представників бізнесу стосовно нових порядків на ринку електроенергетики та газопостачання, впровадження системи управління безпекою харчових продуктів НАССР та підвищення рівня кіберзахисту ІТ середовища при проведенні слідчих дій та заходах державного нагляду (контролю).